Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

TRENINGI - ROCZNIK 2008 - GRUPA ZASADNICZA "A"

sezon 2017 / 2018 - runda wiosenna 

     Dzień             

Godzina

Miejsce

UWAGI     

Poniedziałek

-

 

 

Wtorek

  17.00-18.30

       SP 44 Sala gimnastyczna

    Stroje granatowe Delkom i

    niebieskie getry AG ( owoc )

 Środa

17.30-19.00

SP 29 ( orlik )

Ortaljony i termo ( owoc )

 Czwartek

17.30-19.00 

Balon Dabrowa

Trening indywidualny

Ortaljony i termo

Piątek

-

-

 -

 Sobota

08.30-10.00

          SP29 ( orlik )

Ortaljony i termo 

 

 Niedziela

 -

-

-

 W okresie późnej jesieni oraz wczesnej wiosny warto korzystać z odzieży oraz bielizny TERMOAKTYWNEJ

jako rzeczy zakładanych przed treningami i meczami pod koszulki w barwach klubowych.

WIĘCEJ o TERMO w zakładce ZDROWIE

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TRENINGI - ROCZNIK 2008 - GRUPA SZKOLENIOWA "B"

sezon 2017 / 2018 - runda wiosenna 

 

     Dzień             

Godzina

Miejsce

UWAGI     

Poniedziałek

 

WOLNE 

Ćwiczenia w domu wg. zestawu miesięcznego 

Wtorek

       18:30

 

TRENING - Witomino ul. Nauczycielska

TRENING Indywidualny

czapka i komin klubowy, koszulka żółta adidas DELCOM, bluza od dresu, odzież termo, spodnie od dresu, ortalion, żółte getry, granatowe spodenki adidas

20/30 minut w grupie 5/6 osobowej wg LISTY  

 Środa

18:30 

TRENING - Checz ul. Zamenhofa 17

 

czapka i komin klubowy, koszulka niebieska adidas (baz numeru) , bluza od dresu, odzież termo, spodnie od dresu, ortalion, żółte getry, żółte spodenki adidas

 

 Czwartek

 17:00

TRENING - Witomino ul. Nauczycielska

czapka i komin klubowy, koszulka niebieska numer adidas, bluza od dresu, odzież termo, spodnie od dresu, ortalion, żółte getry, granatowe spodenki adidas

Piątek

 

WOLNE 

Ćwiczenia w domu wg. zestawu miesięcznego 

 

 Sobota

 

                       EW. TURNIEJ LIGOWY

 

 Niedziela

 

EW. TURNIEJ LIGOWY

 

 (STRÓJ DOBIERAMY WG WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH)

 

 TERMINARZ TURNIEJOWO MECZOWY 2017/2018

28.08 - Sparing Dolcan Zabki 18:30 Witomino

01.09 - Sparing Escola Futbolu Witomino 18:30 (odwołany - 2007B)

10.09 - Turniej Inpro CUP Pruszcz Gdański ul. Niemcewicza 1 godz. 9:00-14:00 (dwa zepoły)

16.09 - Turniej Ligowy Orlik E2 gr 4 (1 zespół)

24.09 - Turniej WESOŁA PIŁKA Witomino godz. 14:00-18:00 (1 zespół)

27.09 - sparing Sztorm Mosty 2008 (2 zespoły)

04.10 - sparing Pomorzanin 2008 (2 zespoły)

07.10 -  Turniej Ligowy Orlik E2 gr 4 (1 zespół) 11:00 ul. 23 Marca 98, Sopot

28.10 - Turniej Ligowy Orlik E2 gr 4 Witomino 16:30-19:30 (1 zespół)

04.11 - Turniej Somonino - SP w Somoninie 9:00 - 16:00 (1 zespół)

18-19.11 -  Turniej GDYNIA CUP - ul. Nagietkowa  (1 zespół)

29.11 - sparing Cartusia Kartuzy (2 zespoły)

10.12 - Gedania CUP - Gdańsk ul. Hallera 201 (1 zespoł- powolania z CISOWA CUP)

17.12 - Arka Gdynia Christmas CUP 2017, Gdynia ul. Olimpijska (2 zespoły)

13-14.01 - Turniej GDYNIA CUP - ul. Nagietkowa Gdyni (1 zespół)

 OBÓZ ZIMOWY: 03-10.02.18 Kołobrzeg

17.02 - Turniej Sztorm MOSTY (1 zespół)

24.02 - Turniej Kartuzy CUP w Kartuzach (2 zespoły)

04.03 - Gedania CUP - Gdańsk ul. Hallera 201 (2 zespoły)

14.03 - Sztorm Mosty Gra kontrolna (3 zespoły)

17-18.03 - Turniej GDYNIA CUP - ul. Nagietkowa  (1 zespół)

21.04 - Turniej Ligowy Mosty 11:00, boisko  Złote Piaski Kosakowo

09.05- Turniej Funinio EKSTRA KLUB godz. 10:00 - NSR 

12.05 - Turniej Ligowy Gdynia 9:00, boisko GCS ul. Olimpijska 5 

02.06 - Turniej Ligowy Gdynia (Witomino) 18:00 ul. Nauczycielska (1 zespół)

09.06 - Turniej Bemiaminek CUP Starogard Gdański (1 zespół)

10.06 - Klubowe Mistrzostwa Polski - Warszawa (1 zespół)

16.06 - Kaliska CUP (1 zespół)

22-24.06 - Turniej Arka Gdynia SUMMER CUP (2 zespoły)

OBÓZ LETNI: TUCHOLA 11-18.08.18 r.

 

 Treningi indywidualne:

 wtorek 15.05 Wiśniewski, Węsierski, Telszewski, Stasiak, Frolików, Mitrosz - (SP)

wtorek 22.05 Gwiazdowski, Deresiewicz, Baltyn, Mikołajczak, Macholl, Czechowski - (OP)

wtorek 29.05 Makowski, Leszczyński, Gapiński, Raczyński, Wójtowicz - (KZM)

 wtorek 05.06 Drzazgowski , Kowalski, Kukawka Kusiak, Wroński, Rychert - (GTB)

   

W okresie późnej jesieni oraz wczesnej wiosny warto korzystać z odzieży oraz bielizny TERMOAKTYWNEJ

WIĘCEJ o TERMO w zakładce ZDROWIE

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 809523
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012