Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

 SEZON 2016 / 2017

GRUPA ZASADNICZA "A"

SPONSOR GRUPY ZASADNICZEJ "A"

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GRUPA SZKOLENIOWA "B"

 SPONSOR GRUPY SZKOLENIOWEJ "B"

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FANPAGE KLUBU

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   KADRA SZKOLENIOWO PEDAGOGICZNA GRUPY "A" 

   

1. trener TOMASZ KOŻUCHOWSKI               Asystent trenera ADRIAN NIEWIADOMSKI

tel.508 528 844  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.              tel.606 230 977   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA DRUŻYNY ZASADNICZEJ "A" - jesień 2016 / 2017

                 

1.BARTŁOMIEJ SIEDLECKI    2.ADAM CZECHOWSKI          3.NATHAN FILIPOWICZ            4.ADAM GIEDRYS

                  

5.TOMASZ GODLEWSKI-KPT.   6.DAVID GRABIŃSKI       7.BARTOSZ GWIAZDOWSKI  8.ANDRZEJ JASZCZYKOWSKI

                      

       9.KACPER KAS                 10.IGOR KARPIŃSKI          11.EDMUND PUZDROWSKI            12.LEON SAS

                  

     13.JAKUB CZAPSKI            14.MICHAŁ SKOCZEK              15.PIOTR STASIAK            16.HUBERT STRUGAŁA

                  

17.MIKOŁAJ SZYMEROWSKI 18.JAKUB WOJCIECHOWSKI 19.MATEUSZ WÓJTOWICZ         20.DAWID KAMIŃSKI

 

21. MACIEJ KREFT

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA SZKOLENIOWO PEDAGOGICZNA GRUPY SZKOLENIOWEJ "B"

     

   I trener:  Marek Hebel                                      II trener: ADAM MACKIEWICZ

      tel. +48 512 375 925   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.             tel. + 48 660 819 182  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA DRUŻYNY SZKOLENIOWEJ "B" - jesień 2016 / 2017

           

     1. Baltyn Sebastian             2. Deresiewicz Łukasz          3. Frolików Mateusz              4. Gapiński Tomasz

                

    5. Głowacki Mikołaj                   6. Goike Filip                       7. Górecki Igor                  8. Kędziora Tomasz

                    

     9. Kukawka Jakub                10. Leszczyński Igor               11. Macholl Jeremi            12. Makowski Antoni

                    

13. Mikołajczak Nikodem         14. Raczyński Marcel               15. Rychert Adrian               16. Supiński Kamil

              

    17. Telszewski Filip               18. Walkusz Wojtek                19. Węsierski Filip              20. Wiśniewski Igor

    21.Wroński Konrad                22. Krupa Alexander

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 628501
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012