Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

D1 grupa II 9.11.2019 zbiórka godzina 15.00 Witomino ul. Nauczycielska

Powołania:

1. Twarowski Igor

2. Kas Kacper

3. Wojciechowski Jakub

4. Bartlewski Olaf

5. Kreft Maciej

6. Miller Aleksander

7. Filipowicz Nathan

Przyjeżdżamy w kurtkach delkom ,zabieramy dresy treningowe delkom , getry żółte i niebieskie ,

 

D2 grupa III 10.11.2019 zbiórka godzina 12.30 Witomino

Powołania :

1. Siedlecki Bartosz

2. Puzdrowski Mundek

3. Skoczek Michał

4. Kiepuszewski Staś

5. Czapski Jakub

6. Jaros Natanel

7. Kędziora Tomasz

8. Giedrys Adam

9. Górecki Igor

10. Sas Leon

11. Szymerowski Mikołaj

12. Supiński Kamil

13. Godlewski Tomasz

Przyjeżdżamy w dresach delkom ,zabieramy dresy treningowe delkom ,stroje meczowe żółte adidas delkom ,getry żółte i niebieskie ,

Liga D2 grupa I 03.11.2019 zbiórka 10.00 Reda ul. Łąkowa 59

Powołania:

1. Siedlecki Bartosz

2. Skoczek Michał

3. Giedrys Adam

4. Supiński Kamil

5. Górecki Igor

6. Superson Nikodem

7. Kiepuszewski Staś

8. Twarowski Igor

9. Jaros Natanel

10. Strugała Hubert

11. Puzdrowski Mundek

12. Godlewski Tomasz

13. Czapski Jakub

Przyjeżdżamy w dresach wyjściowych delkom , kurtkach delkom, zabieramy dresy treningowe delkom ,strój meczowy żółty adidas delkom, getry żółte i niebieskie ,buty na nawierzchnię sztuczną i naturalną.

D1 grupa II

26.10.2019 zbiórka godzina 12.45 Kąpino ul. Parkowa 1

Powołania :

1. Matyjaszczyk Wiktor

2. Superson Nikodem

3. Strugała Hubert

4. Puzdrowski Mundek

5. Twarowski Igor

6. Jaros Natanel

7. Górecki Igor

8. Kędziora Tomek

9. Supiński Kamil

10. Czapski Jakub

11. Giedrys Adam

12. Kiepuszewski Staś

13. Godlewski Tomek

14. Skoczek Michał

Przyjeżdżamy w dresach i kurtkach wyjściowych delkom, zabieramy strój meczowy żółty adidas delkom ,żółte i niebieskie getry , dresy treningowe delkom, buty na nawierzchnię sztuczna i naturalną

D1 grupa II

26.10.2019 zbiórka godzina 16.00 gdynia ul. Olimpijska 5

Powołania :

1.Bartlewski Olaf

2. Kreft Maciej

3. Kas Kacper

4. Filipowicz Nathan

5. Goike Filip

Przyjeżdżamy w dresach i kurtkach wyjściowych delkom , zabieramy getry żółte i niebieskie ,buty na nawierzchnię sztuczną ,dresy treningowe delkom .

D2 grupa III

27.10.2019 zbiórka godzina 14.00 Gdynia ul. Olimpijska 5

Powołania :

1. Siedlecki Bartosz

2. Sas Leon

3. Wojciechowski Jakub

Przyjeżdżamy w dresach i kurtkach wyjściowych delkom, zabieramy strój meczowy adidas delkom ,żółte i niebieskie getry , buty na nawierzchnię sztuczną , dresy treningowe adidas delkom

HARMONOGRAM WPŁAT NA OBÓZ:

Październik 25 wpłata zadatku 450 zł (nie podlega zwrotowi)

Listopad 25 wpłata zaliczki 450 zł

Grudzień 20 wpłata zaliczki 200 zł

Styczeń 8 wpłata zaliczki 200 zł

PROSZĘ O TERMINOWE DOKONYWANE WPŁAT  na konto bankowe:

BARTOSZ ZARYCZAŃSKI nr konta: 93 1240 1239 1111 0010 0224 1701 w tytule: Imię i Nazwisko dziecka/ zadatek,rata

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W POMOC PRZY ROCZNIKU 2008A, A W SZCZEGÓLNOŚCI ZA PRZEKAZANIE KAMERY, ZAKUP STATYWU POD KAMERĘ ORAZ ZAKUP NOWIUTKICH PIŁEK.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1027293
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012