Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Liga KJC2


Zbiórka w dniu 05.05.21 r.(środa)  godz. 19:30   WITOMINO
Przyjeżdżamy w dresie DELKOM  (NOWYM) wyjściowym i koszulce polo (NOWEJ) + kurtka . Getry żółte i niebieskie.   Zabieramy dresy treningowe DELKOM i termo . Buty na boisko sztuczne.

Powołani:

1. Godlewski

2. Ryband

3. Supiński

4. Bartlewski

5. Superson

6. Twarowski

7. Kowalski

8. Strugała

9. Lasocki

Liga KJD1


Zbiórka w dniu 01.05.21 r.(sobota)  godz. 09:00   WITOMINO
Przyjeżdżamy w dresie DELKOM  (NOWYM) wyjściowym i koszulce polo (NOWEJ) + kurtka . Getry żółte i niebieskie.   Zabieramy dresy treningowe DELKOM i termo . Buty na boisko sztuczne.

Powołani:

1. Kas

2. Kędziora

3. Kowalski

4. Ryband

5. Czapski

6. Puzdrowski

7. Kuśnierczak

8. Bartlewski

Liga D1


Zbiórka w dniu 01.05.21 r.(sobota)  godz. 13:45  Witomino
Przyjeżdżamy w dresie DELKOM  (NOWYM) wyjściowym i koszulce polo (NOWEJ) + kurtka . Getry żółte i niebieskie.   Zabieramy dresy treningowe DELKOM i termo . Buty na boisko sztuczne.

Powołani:

1. Matyjaszczyk

2. Siedlecki

3. Giedrys

4. Kiepuszewski

5. Twarowski

6. Jaros

7. Jarnot

8. Chmieliński 

9. Sas

10. Supiński

11. Godlewski

12. Skoczek

13. Superson

14. Górecki

15. Soja

Liga KJD1


Zbiórka w dniu 24.04.21 r.(sobota)  godz. 13:30   WITOMINO
Przyjeżdżamy w dresie DELKOM  (NOWYM) wyjściowym i koszulce polo (NOWEJ) + kurtka . Getry żółte i niebieskie.   Zabieramy dresy treningowe DELKOM i termo . Buty na boisko sztuczne.

Powołani:

1. Kas

2. Czapski

3. Szymerowski

4. Miller

Liga KJC2


Zbiórka w dniu 24.04.21 r.(sobota)  godz. 12:15   Bolszewo ul. Leśna 35
Przyjeżdżamy w dresie DELKOM  (NOWYM) wyjściowym i koszulce polo (NOWEJ) + kurtka . Getry żółte i niebieskie.   Zabieramy dresy treningowe DELKOM i termo . Buty na boisko sztuczne.

Powołani:

1. Matyjaszczyk

2. Puzdrowski

3. Ryband

4. Chmieliński

5. Soja

6. Kędziora

7. Lasocki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1144398
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012