Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

arkagdyniaARKA GDYNIA SI – WIKĘD GOSRiT LUZINOluzino

Kazimierza Górskiego 10, 81-302 Gdynia

Sobota, 18 Maja 19:00

26 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Arka Gdynia: Krzebietke, Kondracik – Hajdel, Bojanowski, Giedrys, Kiepuszewski, Kamiński, Tkaczyk, Rawlik, Superson, Debski, Jarnot, Puzdrowski, Butlewski

Zbiórka 18:00 na miejscu

 

GEDANIA GDAŃSK – ARKA GDYNIA SI

Aleja Gen. Józefa Hallera 201, 80-416 Gdańsk

Sobota, 18 Maja 11:00

26 kolejka, I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

Kondracik, Siedlecki – Hajdel, Rawlik, Krefft Piotr, Filip, Giedrys, Superson, Bojanowski, Kiepuszewski, Kamiński, Butlewski, Urbański, Supiński, Świąder, Dębski, Petrysztn, Jarnot

Zbiórka 10:00 na miejscu

CHOJNICECHOJNICZANKA CHOJNICE - ARKA GDYNIA SIarkagdynia

Bałtycka 1, 89-600 Chojnice

Sobota, 11 Maja 17:00

25 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Arka Gdynia: Krzebietke, Siedlecki - Rawlik, Krefft Piotr, Giedrys, Bojanowski, Kamiński, Urbański, Supiński, Superson, Dębski, Jarnot, Butlefski, Krefft Filip, Tkaczyk, Hajdel

Wyposażenie: ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.

Wyjazd busem 13:30 - NSR

arkagdyniaARKA GDYNIA SI – AP KOWALEkowale

Kazimierza Górskiego 10, 81-302 Gdynia

Środa, 1 Maja 13:00

24 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Arka Gdynia: Krzebietke, Kondracik - Kuderczak. Krefft Piotr, Giedrys, Bojanowski, Świąder, Butlewski, Szczerbicki, Supiński, Dębski, Jarnot, Rawlik, Skoczek, Kiepuszewski, Urbański, Krefft Filip, Petryszyn

Zbiórka 12:00 na miejscu

arkagdyniaARKA GDYNIA SI – DSPN KWIDZYNDSPNKWIDZYN

Nauczycielska 9, 81-538 Gdynia

Sobota, 27 Kwietnia 11:00

23 kolejka, I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

Arka Gdynia: Siedlecki, Kondracik – Rawlik, Skoczek, Giedrys, Kiepuszewski, Hajdel, Kamiński, Urbański, Supiński, Jarnot

Wyposażenie: ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.

Zbiórka 10:00 na miejscu

RADUNIARADUNIA STĘŻYCA - ARKA GDYNIA SIarkagdynia

Abrahama 11, 83-322 Stężyca

Środa, 24 Kwietnia 15:30

23 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Arka Gdynia: Krzebietke, Kondracik - Rawlik, Krefft Piotr, Krefft Filip, Giedrys, Bojanowski, Urbański, Szczerbicki, Kamiński, Kuderczak, Superson, Świąder, Supiński, Dębski, Petryszyn, Jarnot

Wyposażenie: ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.

Wyjazd busem 13:00 - NSR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1295858
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012