Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Nasze zgrupowanie w Kołobrzegu dobiega końca. Zmęczenie daje się już we znaki, ale jesteśmy dumni z tego jak wykorzystaliśmy każdy dzień obozu.  
Warunki sprzyjały nam kapitalnie, a zdrowie w znacznej większości też dopisywało. Rozegraliśmy trzy gry kontrolne i mamy za sobą wiele jednostek treningowych. Mamy nadzieję, że czas spędzony na zgrupowaniu nie pójdzie na marne, a każdy wyniesie z niego wiele pożytecznych rzeczy- nie tylko piłkarskich. Jutro mamy ostatni trening na boisku i po obiedzie wracamy. Daliśmy radę. 
Na zdjęciu wszystkie zespoły obozowe: 2005, 2008A i B

Mijają kolejne dni naszego zgrupowania w Kołobrzegu. Trenujemy w znakomitych warunkach, oraz przy dobrej pogodzie. Wczoraj po południu w ramach treningu rozegraliśmy turniej 2x2 na sali do mini piłki nożnej. Po zaciętym boju najlepsi okazali się Adam i Kacper, pokonując w finale Tomka i Patryka. Każdy mecz trwał 3 minuty i kosztował chłopaków sporo sił. Dzisiaj rozegraliśmy sparing z Kotwicą Kołobrzeg 2008, a w czwartek czeka nas jeszcze gra kontrolna z Gwardią Koszalin. Trenujemy ciężko i mamy nadzieję podtrzymać dobrą formę i w zdrowiu przejść przez cały obóz. 
Pozdrawiamy!! 
 

Za nami drugi dzień zgrupowania zimowego w Kołobrzegu. 
Każdy dzień rozpoczynamy porannym rozruchem. Ponadto jak zwykle dwa razy w ciągu dnia trenujemy na boisku ze sztuczną nawierzchnią (11.30-13.00 oraz 17.30-19.00). Dzień kończymy wyjściem na basen, gdzie korzystamy z aquaparku mieszczącego się w naszym ośrodku. 
Dzisiaj podczas treningu popołudniowego rozegraliśmy sparing z Kotwica Kołobrzeg rocznik 2007, a w kolejnych dnia czekają nas jeszcze 2-3 gry kontrolne. 
Warunki pobytowe oraz pogoda dopisuje (mimo deszczu na popołudniowej jednostce). Jesteśmy w dobrych nastrojach i nastawiamy się na solidną pracę podczas treningów. Stan zdrowia chłopaków bez zmian, a więc mamy nadzieję, że tak zostanie. 
Pozdrawiamy rodziców i sympatyków Arki Gdynia !

Stary Rok odchodzi wielkimi krokami,
niech więc wszystkie złe chwile zostaną za Nami.
Nowy niech Ci przyniesie dużo zdrowia,
wiele radości, a przede wszystkim szczęście w miłości!
Szczęśliwego Nowego Roku!
Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia,
wszyscy – wszystkim ślą życzenia!
Przy tej pięknej sposobności,
życzymy Państwu dużo radości!

Wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2020 życzy Kadra  rocznika 2008

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1045518
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012