Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Zbiórka  zawodników 9.30 SNR ul.Kazimierza Górskiego GCS

Zawodnicy powinni być po śniadaniu.Ubiór: dresy ,ortalion,sprzęt sportowy ligowy adidas, buty na sztuczną,ochraniacze,bidon z woda, rękawice do bronienia .

Zabieramy owoc:jabłko, banan, kanapki do zjedzenia.

Gr B kategoria U10 / roczniki 2009/2010

drużyny:AG 2010A, Stolem Gniewino, Sztorm Kosakowo, Nowa AP Gdynia B, Olimpia Osowa, MKS Gościcino.

Przewidywane zakończenie turnieju ok.15.00

Zaplanowane gry kontrolne i turnieje dla 2010A

07.04.19r -Turniej JE2 Gr14RW  organizator: Salos Rumia, boisko ul.Bukowa  UWAGA ZMIANA na godz.11.00-13.30

13.04.19r -Turniej Pomorska"4" organizator: Jaguar Gdańsk, boisko ul.Budowlanych 49 godz.10.30-12.30

29.04.19r -Turniej promocja MŚ U20 FIFA (do potwierdzenia)

05.05.19r -Turniej JE2 Gr14 RW organizator: SI Arka ,boisko ul Nauczycielska 9 godz.19.00-21.00

17-19.05.19r -Turniej  Arkonia Cup organizator: Arkonia Szczecin

25-26.05.19r -Turniej JE2 Gr14 RW (termin i organizator do potwierdzenia)

22-24.06.19r -Turniej AGSC organizator: SI Arka ,Gdynia GCS

 

 

Zbiórka wyznaczonych zawodników niedziela 10.03.19r godzina 9.00 na hali ul.Żeromskiego 80, Kwidzyn (wjazd od ul.Sportowej przy SHELL)

Start zawodów 9.30 planowane zakończenie 14.30

Gr.A: DSPN Kwidzyn,AP Banino, Zawisza Bydgoszcz, Olimpia Grudziądz.-hala ul.Wiejska 1

Gr.B: GOL Brodnica, Arka Gdynia, Błękitni Wejherowo, Chojniczanka Chojnice.

Zabieramy sprzęt meczowy żółty adidas,buty na halę ,ochraniacze, bidon z napojem, rękawice bramkarskie.

Jedziemy w dresach,dzieci powinny być po śniadaniu i dowiezione na 30 min przed rozpoczęciem turnieju.

Rozgrywki turniejowe rozpoczynają się od 9.00 do 17.00 w sobotę 02.03.19r. równocześnie na dwóch halach.

Dzisiaj  ok. 19.00 odbędzie się losowanie grupy A i B i będziemy wiedzieć z jakimi drużynami i na jakiej hali będziemy rywalizować.W sobotę na miejsce rozgrywek  rodzice dowożą swoje dzieci . Odbiór dzieci w niedzielę po zakończeniu Turnieju ok.16.00.

Uwaga ! Organizator zmienił miejsce noclegowe. Drużyna nocuje w Hotel Bachus ul.Mickiewicza 21.

Zabieramy:sprzęt meczowy adidas żółty,getry żółte,rękawice do bronienia, ochraniacze, bidon na wodę,buty na halę,przybory toaletowe, pidżama, polówka niebieska Arka,klapki  i kąpielówki,majtki i skarpetki na zmianę.Wszystko zabieramy w jedną torbę.

Jedziemy w kompletnym dresie ,kurtka czapki i buty zimowe,w dzień rozgrywek dzieci powinny być po śniadaniu, ubrane do turnieju i dowiezione na 30 min przed pierwszym meczem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 997357
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012