Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

ZBIÓRKA Piątek 17.05.19r godzina:16.15 przy kasach PKP Gdynia Główna

Zabieramy: legitymacje szkolną, karty do grania

-strój meczowy żółty, 2x getry żółte, ochraniacze,rękawice do bronienia, bidon na wodę,ocieplacze góra + dół, ortalion, dres treningowy,buty do grania na trawę, 

-polo niebieskie (obozowe), 2x koszulki ,3x majtki, 3x skarpetki

-slipki na basen, klapki kąpielowe, duży ręcznik ,

-przybory toaletowe, pidżama ,

NIE ZABIERAMY :telefonów, słodyczy, pieniędzy,

Uwaga ! wszystko pakujemy w jedna torbę + plecaczek podręczny na picie i jedzenie w podróż. Na miejscu czeka kolacja.

Jedziemy w dresach wyjściowych + kurtka wiosenna, buty na płaskiej podeszwie

Nocujemy: Hotel IBIS Budget ul.Janiszewskiego 2

Gramy na obiektach SP w Przecław 27a, 72-005 (4 km od hotelu)

Powołani zawodnicy:

Jerzy Bednarski, Antoni Belka, Błażej Burzyński, Maksymilian Dziełyński, Maciej Koss, Adam Łukasiewicz,

Max Nierychlewski, Maciej Popielarski, Jakub Smoliński, Dawid Wiśniewski.

Wyjazd 17.05.19r pociągiem 16.40 z Gdynia Główna zbiórka 16.15 

Powrót 19.05.19r Gdynia Główna  ok 22.00

10.05- Mecz Arka -Zagłębie Sosnowiec SM  zbiórka godz:17.30

11.05- Trening XIV LO godz:9.00

13.05- Mecz Arka -Wisła Kraków SM zbiórka 17.30

15.05-FUNINIO turniej dla zawodników ,którzy nie jadą do Szczecina(UWAGA zbiórka zawodników godz.10.00                         Witomino ul.Nauczycielska 9,koniec zawodów ok 14.30-15.00, zawodnicy powinni być przygotowani w ubiór                     klubowy -meczowe ,owoce i coś do jedzenia. Opiekunem na turnieju będzie Trener Maciek.

          CHECZ godz:17.00-trening  dla zawodników powołanych Turniej Arkonia Cup  Szczecin

17.05-Trening CHECZ godz:17.00 dla zawodników ,którzy zostają w Gdyni

17-19 .05- Turniej Arkonia Cup Szczecin

20.05 Trening XIV LO godz:17.00 

Zbiórka wszystkich  zawodników niedziela 05.0519r Witomnino ul. Nauczycielska 9 godz:18.30

Zabieramy dres ,ortalion, strój ligowy ochraniacze ,buty na sztuczną , rękawice do bronienia, bidon z wodą oraz owoc jabłko, banan.

Przewidywane zakończenie turnieju ok 21.00

Zbiórka  zawodników 9.30 SNR ul.Kazimierza Górskiego GCS

Zawodnicy powinni być po śniadaniu.Ubiór: dresy ,ortalion,sprzęt sportowy ligowy adidas, buty na sztuczną,ochraniacze,bidon z woda, rękawice do bronienia .

Zabieramy owoc:jabłko, banan, kanapki do zjedzenia.

Gr B kategoria U10 / roczniki 2009/2010

drużyny:AG 2010A, Stolem Gniewino, Sztorm Kosakowo, Nowa AP Gdynia B, Olimpia Osowa, MKS Gościcino.

Przewidywane zakończenie turnieju ok.15.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1034281
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012