Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Ponad pół tysiąca dzieci w wieku 5 – 12 lat, celebrowało w poniedziałek 29 kwietnia 2019 r. Sportowy Dzień Ucznia – NASZE MISTRZOSTWA ŚWIATA GDYNIA 2019, czyli wydarzenie sportowo rekreacyjne, promujące piłkarski mundial FIFA WORLD CUP U 20 POLAND 2019.

Ceremonii Otwarcia dokonał Wiceprezydent Gdyni MAREK ŁUCYK, który ukontentowany wyjątkowo liczną frekwencją podkreślił jak bardzo cieszy się Gdynia z piłkarskiego mundialu oraz jak wielkiej satysfakcji przysparza organizatorom tak liczne przybycie najmłodszych sportowców na dedykowane właśnie im wydarzenie.

Czytaj więcej...

Przypominamy kilka istotnych informacji na temat naszego sponsora - C.Hartwig Gdynia SA www.chg.pl, który od września 2018 wspiera naszą młodzież.

C.Hartwig Gdynia SA to wiodący spedytor, działający na rynku krajowym i międzynarodowym, z ponad 160-letnią historią. Zajmuje pozycję lidera na polskim rynku w zakresie transportu, spedycji i logistyki. Oferuje kompleksowe rozwiązania w spedycji morskiej, transporcie drogowym, spedycji lotniczej, multimodalnej oraz linii drobnicowych.

 

SI ARKA GDYNIA

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy   Arka Gdynia SI  - Gedania I Gdańsk  6:1 (3:0) - Trela x2, Tandecki, Lis, Babś, Łyszkiewicz-Dustet

I liga wojewódzka C1 Trampkarz   Chojniczanka I1930 - Arka Gdynia SI  4:3 (2:2) - Krause x2, Capar (karny)

I liga wojewódzka D1 Młodzik   Arka Gdynia SI -  Jaguar I Gdańsk   0:1 (0:1)

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1    LZS I Bojano - Arka I Gdynia SI   1:4 (0:3) - Dajnowiec, Śmigielski x2, Gryglicki

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2    Arka II Gdynia SI  -  Iskra Gdynia  9:0 (3:0) - Zakrzewski x3, Belka x2, Wiśniewski x2, Małkowski, Bień

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 3     Gedania I Gdańsk  -  Arka III Gdynia SI  0:1 - Czechowicz

Turnieje:

E1 grupa 15 - 2019-04-27 sobota godz.09:00 Chwaszczyno wyniki tutaj

F2 grupa 10 - 2019-04-28 niedziela godz.11:00 Reda ul.Łąkowa 59 wyniki tutaj

 

Czytaj więcej...

ARKA SI

PLJB KP Starogard-Arka  0:5 (0:2) - Pyrek, Soboczyński, Trela x2, Skóra

CLJ Pogoń Szczecin-Arka  5:1 (1:1) - Łyszkiewicz-Dustet

PLJC1 Arka-Lechia Gdańsk  0:4 (0:0)

PLJC2 Arka-Gedania Gdańsk  3:3 (1:0) - Abbott, Żmuda, Branicki

KJC2 Korona Żelistrzewo-Arka II  0:5 (0:0) - Elwart x2, Gohlike x2, Olejczyk

PLJD1 Pomorze Sopot-Arka  1:5 (0:2) - Rozmarynowski x2,Zakrzewski x2, Radomski

KJD2 GR.2 Jaguar II Gdańsk-Arka II 14.04  0:6 (0:4) - Zakrzewski x2, Bień, Wiśniewski, Belka, Szydłowski

KJD2 GR.3 Arka III-Polonia Gdańsk  6:0 - Godlewski x2, Kędziora, Strugała, Skoczek, samobój

 

TURNIEJE

F1 GR.15 14.04 godz.14.30 Sopot ul.Jana z Kolna 18 wyniki tutaj

F1 GR.21 14.04 godz.11.00 Gosir ul.Olimpijska wyniki tutaj

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 963820
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012