Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Przypominamy kilka istotnych informacji na temat naszego sponsora - C.Hartwig Gdynia SA www.chg.pl, który od września 2018 wspiera naszą młodzież.

C.Hartwig Gdynia SA to wiodący spedytor, działający na rynku krajowym i międzynarodowym, z ponad 160-letnią historią. Zajmuje pozycję lidera na polskim rynku w zakresie transportu, spedycji i logistyki. Oferuje kompleksowe rozwiązania w spedycji morskiej, transporcie drogowym, spedycji lotniczej, multimodalnej oraz linii drobnicowych.

 

SI ARKA GDYNIA

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy   Arka Gdynia SI  - Gedania I Gdańsk  6:1 (3:0) - Trela x2, Tandecki, Lis, Babś, Łyszkiewicz-Dustet

I liga wojewódzka C1 Trampkarz   Chojniczanka I1930 - Arka Gdynia SI  4:3 (2:2) - Krause x2, Capar (karny)

I liga wojewódzka D1 Młodzik   Arka Gdynia SI -  Jaguar I Gdańsk   0:1 (0:1)

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1    LZS I Bojano - Arka I Gdynia SI   1:4 (0:3) - Dajnowiec, Śmigielski x2, Gryglicki

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2    Arka II Gdynia SI  -  Iskra Gdynia  9:0 (3:0) - Zakrzewski x3, Belka x2, Wiśniewski x2, Małkowski, Bień

Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 3     Gedania I Gdańsk  -  Arka III Gdynia SI  0:1 - Czechowicz

Turnieje:

E1 grupa 15 - 2019-04-27 sobota godz.09:00 Chwaszczyno wyniki tutaj

F2 grupa 10 - 2019-04-28 niedziela godz.11:00 Reda ul.Łąkowa 59 wyniki tutaj

 

Czytaj więcej...

ARKA SI

PLJB KP Starogard-Arka  0:5 (0:2) - Pyrek, Soboczyński, Trela x2, Skóra

CLJ Pogoń Szczecin-Arka  5:1 (1:1) - Łyszkiewicz-Dustet

PLJC1 Arka-Lechia Gdańsk  0:4 (0:0)

PLJC2 Arka-Gedania Gdańsk  3:3 (1:0) - Abbott, Żmuda, Branicki

KJC2 Korona Żelistrzewo-Arka II  0:5 (0:0) - Elwart x2, Gohlike x2, Olejczyk

PLJD1 Pomorze Sopot-Arka  1:5 (0:2) - Rozmarynowski x2,Zakrzewski x2, Radomski

KJD2 GR.2 Jaguar II Gdańsk-Arka II 14.04  0:6 (0:4) - Zakrzewski x2, Bień, Wiśniewski, Belka, Szydłowski

KJD2 GR.3 Arka III-Polonia Gdańsk  6:0 - Godlewski x2, Kędziora, Strugała, Skoczek, samobój

 

TURNIEJE

F1 GR.15 14.04 godz.14.30 Sopot ul.Jana z Kolna 18 wyniki tutaj

F1 GR.21 14.04 godz.11.00 Gosir ul.Olimpijska wyniki tutaj

Czytaj więcej...

ARKA SI

PLJB Arka - Kaszubia Kościerzyna  5:2 (3:2)

CLJ Arka - Lech Poznań  0:2 (0:1)

PLJC1 Gryf Tczew - Arka  1:2 (0:1) - Gasiński, Sochacki

PLJC2 Jaguar Gdańsk - Arka  1:4 (0:1) - Abbott x2, Siepetowski, Lipiński

KJC2 GR I Arka II - KTS-K Luzino II  2:1 (0:1) - Barbugli x2

PLJD1 Arka - Bojano mecz przełożony na 30.04 wtorek godz.15.45 Witomino

KJD2 GR I PKS Jastarnia - Arka  2:11 (0:5) - Minga x5, Trzyński x2, Perdjon x2, Kudrycki, Kolenda

KJD2 GR II Arka II - GTS III Pruszcz  9:0 - Strugała x5, Skoczek, Kiepuszewski x3

KJD2 GR III GKS II Kowale - Arka III  0:2 (0:0) - Belka x2

TURNIEJE

E2 GR XIV 07.04 niedziela wyniki tutaj

 

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1025306
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012