Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

ARKA SI

PLJB Arka - Kaszubia Kościerzyna  5:2 (3:2)

CLJ Arka - Lech Poznań  0:2 (0:1)

PLJC1 Gryf Tczew - Arka  1:2 (0:1) - Gasiński, Sochacki

PLJC2 Jaguar Gdańsk - Arka  1:4 (0:1) - Abbott x2, Siepetowski, Lipiński

KJC2 GR I Arka II - KTS-K Luzino II  2:1 (0:1) - Barbugli x2

PLJD1 Arka - Bojano mecz przełożony na 30.04 wtorek godz.15.45 Witomino

KJD2 GR I PKS Jastarnia - Arka  2:11 (0:5) - Minga x5, Trzyński x2, Perdjon x2, Kudrycki, Kolenda

KJD2 GR II Arka II - GTS III Pruszcz  9:0 - Strugała x5, Skoczek, Kiepuszewski x3

KJD2 GR III GKS II Kowale - Arka III  0:2 (0:0) - Belka x2

TURNIEJE

E2 GR XIV 07.04 niedziela wyniki tutaj

 

Czytaj więcej...

ARKA SI

PLJB Cartusia Kartuzy-Arka  0:6 (0:2) - Formella x2, Skóra x2, Trela, Król

CLJ Arka-Fase Szczecin  0:0

PLJC1 AP Dąbrowa-Arka  3:1 (3:1) - Kościów

PLJC1 Arka-GAP Sparta  14:1 (3:1) - Bojarczuk, Łyszkiewicz-Dustet x2, Zębrzuski, Siłkowski x3, Sochacki, Krause x3, Czyż x2, Puścikowski

PLJC2 Arka-Lechia  1-6 (1:3) - Lipiński

PLJD1 Gryf Tczew-Arka  0:0

KJD2 GR I Stolem Gniewino-Arka  0:6 (0:3) - Dejnowiec, Trzyński, Kudrycki, Śmigielski, Minga x2

KJD2 GR II Gedania III Gdańsk-Arka 0:1 (0:0) - Freiberg

KJD2 GR III Arka III-Pomorze AS  1:1 - Czechowicz

 

TURNIEJE

E1 GR 15 31.03 godz.15.00 Witomino - wyniki tutaj

F2 GR 10 30.03 godz.16.00 Gdynia ul.Nagietkowa - wyniki tutaj

 

Czytaj więcej...

UWAGA - otwieramy nabór do klasy sportowej IV pod patronatem  Klubu "ARKA" Gdynia, na rok szkolny 2019/2020!  Rodziców wszystkich chłopców urodzonych w latach 2009 i 2010, którzy aktualnie uczęszczają do klas III -ich szkół podstawowych, zapraszamy do składania dokumentów do tej klasy.

Uczniem klasy sportowej może być każdy, bez względu na to, czy trenuje obecnie w jakimkolwiek klubie, czy też nie!

Na Dzień Otwarty zapraszają m.in. Wiceprezydent Gdyni oraz piłkarze 1 drużyny Arki Gdynia!


FOLDER OFERTY NAUCZANIA W KLASIE SPORTOWEJ IV

W ROKU SZKOLNYM 2019 / 2020

T U T A J

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH  III - klasistów z Trójmiasta i Kaszub,

którzy chcą rozwijać swoje sportowe i społeczne umiejętności w SP 35 w Gdyni!

Czytaj dalej...

Czytaj więcej...

ARKA SI

PLJB Pauza

CLJ u-15 Arka-Bałtyk Koszalin  4:4 (1:1) - Krasiński x2, Babś, Kucharzewski

PLJC1 AP Dąbrowa-Arka 28.03 czwartek godz.15.00 Witomino

PLC2 Jantar Ustka-Arka  2:2 (1:1) - Maczkowski, Starnawski

KJC2 Arka-Bałtyk Gdynia  2:4 (1:3)

PLJD1 Arka-Olimpijczyk Kwakowo  0:4 (0:2)

KJD2 GR I Arka-KTS Luzino  6:0 (2:0) - Perdjon, Dajnowiec, Trzyński, Kolenda, Minga x2

KJD2 GR II Arka II-UKS Jedynka II Reda  5:1 Kiepuszewski x2, Strugała, Miller, czechowicz

KJD2 GR III GSS Potok II Pszczołki-Arka III  0:6 Szymerowski x3, Twarowski, Puzdrowski, Supiński

Czytaj więcej...

52543489 2165187310478609 6508334887622148096 n COLLAGE

Selekcjoner reprezentacji Polski U-15 (rocznik 2004) Bartłomiej Zalewski ogłosił kadrę na towarzyski dwumecz z Macedonią Północną (26 marca, godz. 15:30, Skopje oraz 28 marca, godz. 11:00, Skopje). Wśród powołanych znalazł się ponownie nasz bramkarz, podopieczny trenerów Arkadiusza Zagórskiego oraz Ireneusza Michalika - Maciej Styn. Powodzenia

Powołani:

Marcel Ruszel (Chicago Fire, USA), Miłosz Brzozowski (FC Hansa Rostock, Niemcy), Iwo Kaczmarski (Korona Kielce), Filip Karwacki (Lech Poznań), Norbert Pacławski (Lech Poznań), Jakub Złoch (Lech Poznań), Marcel Krajewski (Legia Warszawa), Borys Freilich (Pogoń Szczecin), Igor Martuszewski (Pogoń Szczecin), Mateusz Chmarek (Rozwój Katowice), Piotr Starzyński (Ruch Chorzów), Maciej Styn (SI Arka Gdynia), Joshua Klockner (FC Schalke 04, Niemcy), Marcin Bartoń (Śląsk Wrocław), Kuba Wiśniewski (Śląsk Wrocław), Kacper Duda (GKS Tychy), Aleksander Zębala (Wisła Kraków), Jakub Kolan (Zagłębie Lubin), Tomasz Pieńko (Zagłębie Lubin), Oliwier Zych (Zagłębie Lubin).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 961713
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012