Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

W niedzielę 30 września 2018 roku na terenie Obiektu Piłkarskiego SI "ARKA" Gdynia, przy ul. Nauczycielskiej 9 odbył się turniej piłki nożnej Piłkarska Liga Dzieci na Witominie Radiostacji oraz X Jubileuszowy Piknik Pokoleń Wesoła Piłka 2018. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Inicjatywa Arka Gdynia, któremu przewodził Dyrektor TOMASZ BOBRYK oraz Stowarzyszenie Nowoczesny Senior Gdynia, dowodzone przez Prezes - Panią HELENĘ OLECH SZPAKIEWICZ. Udział w imprezie był całkowicie bezpłatny a na uczestników czekało wiele atrakcji.

Czytaj więcej...

ARKA SI

PLJB Arka-Gryf Wejherowo 4:0 (Hebel x2, Betka, Trela)

CLJ Pogoń Szczecin -Arka 5:1 (Babś)

PLJC1 Arka-Cartusia 1:2 (Woźniak)

PLJC2 Arka-Lotos Gdańsk 1:2 (Gaca)

KJC2 AP Dąbrowa-Arka II 3:2 (Gohlike, Kolasa)

PLD1 Chojniczanka-Arka 1:9 (Radomski x2, Zakrzewski x2, Kaczmarek x2, Szydłowski, Pazura, Dubiela)

KJD2 GR I Arka I-Zatoka Puck 15:0 (Perdjon x3, Łukasiewicz x3, Dajnowiec x3, Kolenda x2, Trzyński, ,                                                    Koss ,Janiszewski, Gryglicki)

KJD2 GR II LZS II Bojano-Arka II 1:9 (Czechowicz x3, Gnabasik x2, Zakrzewski, Belka, Małkowski, Szydłowski)

KJD2 GR III Arka III-Sokół Ełganowo 6:0 (Strugała x3, Kędziora, Sas, Skoczek)

 

TURNIEJE ARKA SI

E2 GR IV 07.10 niedziela godz.17.00 NSR GCS wyniki tutaj

Czytaj więcej...

 DSC 0085

ARKA GDYNIA SI

PLJB Gedania Gdańsk-Arka 1-2 (Tandecki, Nalikowski)

CLJ FA Szczecin-Arka  2-6 (Babś x4, Gasiński, Luchowski)

PLJC1 Gryf Słupsk-Arka  1-4 (Bartkowiak, Zębrzuski, Siłkowski, Sochacki)

PLJC2 Gryf Tczew-Arka  0-6 (Żmuda x3, Rusnak, Starnawski, Maczkowski)

KJC2 Arka II-Jedynka Reda  1-0 (Gohlike)

PLJD1 Arka-Bałtyk Gdynia  4-0 (Zakrzewski x2, Kaczmarek, samobój)

KJD2 GR I Latarnik Choczewo-Arka I  0-5 (Dajnowiec, Wierciszewski, Koss, Głowacki, Minga)

KJD2 GR II Arka II-Orkan II Rumia 17 : 0 (Król x3, Zakrzewski x2, Czechowicz x 4, Belka x2, Małkowski, Freiberg, Gnabasik, Kaczmarek x3)

KJD2 GR III Olimpia Osowa-Arka III  1-3 (Cichy x3)

 

TURNIEJE

E1 GR V 30.09 niedziela godz.9.00 Gdynia ul.Ściegiennego wyniki tutaj

F2 GR IV 30.09 niedziela godz.14.00 Sopot ul.Jana z Kolna wyniki tutaj

 

Czytaj więcej...

Już na początku września wystartowała 3 -cia edycja cyklu Ekstra Talent, organizowana w 16 klubach LOTTO Ekstraklasy, a wczoraj czyli  25 dnia miesiąca mieliśmy przyjemność gościć organizatorów i samych uczestników w chłodnej tego dnia ale bardzo słonecznej Gdyni. Głównym celem inicjatorów projektu, czyli Ministerstwa Sportu i Rekreacji oraz Fundacji Ekstraklasy były testy sprawnościowe i wytrzymałościowe oraz turniej piłkarski dla 160 uczestników. Drużyny, które podjęły się testów oraz rywalizacji w roczniku U-12 to: Arka Gdynia SI, UKS Dragon Bojano, Sztorm Kosakowo, Luzino oraz uczniowie SP 35 i SP 26 w Gdyni.

Czytaj więcej...

W dniu wczorajszym kolejne debiuty zaliczyli nasi wychowankowie. Tym razem w pierwszym zespole Arki podczas pucharowej potyczki ze Śląskiem Świętochłowice zadebiutowali: bramkarz KACPER KRZEPISZ rocznik 1999 oraz pomocnik OSKAR BOHM rocznik 2001 - gratulujemy udanego występu i liczymy na kolejne.

Oskar Bohm

Kacper Krzepisz

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 893440
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012