Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

laczynaspilka

Drogi rodzicu

W związku z przystąpieniem naszego klubu do programu certyfikacji PZPN o złotą gwiazdkę prosimy rodziców o założenie konta na portalu Łączy nas piłka i składania wniosku o przyjęcie zawodnika do szkółki SI ARKA GDYNIA
W rozwinięciu instrukcja logowania oraz link do materiałów wideo. Zapraszam do zapoznania się i rejestracji.

Czytaj więcej...

 PLJB BAŁTYK GDYNIA-ARKA SOB 25.05 GODZ.19.30  0:0

CLJ ARKA-POGOŃ SZCZECIN NIEDZ 26.05 GODZ.15.00  1:0 (0:0) - Kościów

PLJC1 BENIAMINEK STAR.GD.-ARKA SOB 25.05 GODZ.11.00  1:6 (1:2) - Niedźwiedzki, Krause, Puścikowski x2, Łyszkiewicz-Dustet, Zębrzuski

PLJC2 OLIMPIJCZYK KWAKOWO-ARKA NIEDZ. 26.05 GODZ.11.00  0:8 (0:) - Abbott x5, Rusnak, Maczkowski, Jaroń

KJC2 ARKA-ORKAN RUMIA SOB 25.05 GODZ.15.00  5:1 (3:0)

PLJC1 ARKA-CARTUSIA NIEDZ 26.05 GODZ.12.00  7:0 (4:0) - Szydłowski x3, Kaczmarek, Zakrzewski, Małkowski, Gnabasik

KJD2 I JEDYNKA REDA-ARKA SOB 25.05 GODZ.11.00  2:1 (1:1)

KJD2 III GAP SPARTA-ARKA III NIEDZ 26.05 GODZ.10.15  2:3 - Kiepuszewski x2, Czapski

 

TURNIEJE

E2 GR 14 SOB 25.06 GODZ.13.30 BOJANO WARSZAWSKA wyniki tutaj

Aż 500 dzieci z kilku gdyńskich szkół i przedszkoli zgromadziło się we środę 15 maja 2019 r. na klubowym obiekcie SI "ARKA" na gdyńskim Witominie, by celebrować już czwarty rok projektu Ministerstwa Sportu i Fundacji Ekstraklasy "AKADEMIE KLASY EKSTRA". Imprezę zaszczycili oraz dokonali otwarcia m.in. Wiceprezydent Gdyni Bartosz Bartoszewicz, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Gdyni Stanisław Borski, były Prezes PZPN Michał Listkiewicz, przedstawiciele klubu ARKA GDYNIA Dariusz Schwarz, Antoni Łukasiewicz oraz Dyrektor SI ARKA - Tomasz Bobryk a także Wiceprezes Fundacji Ekstraklasy Tomasz Zabielski.

Moc atrakcji przygotowanych przez organizatorów sprawiła, że dzieci miały w czym wybierać. Na przedszkolaków czekały m.in. tory przeszkód, bramki celnościowe, dmuchane piłkarzyki XL, stoisko plastyczne, zaś starsze dzieci rywalizowały w turniejach U 11 oraz U9 popularnie znane jako FUNINO. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom i zeszyt FIFA WORLD CUP U 20 POLAND 2019. Najistotniejsze jest to, iż bez względu na pogodę czy ... jej brak, atrakcyjną imprezę chętnie odwiedzają gdyńskie placówki edukacyjne!

To była znakomita promocja Arki Gdynia, piłki nożnej oraz aktywności ruchowej w ogóle!

Czytaj więcej...

UWAGA rodzice i kandydaci na piłkarzy w Klubie Arka Gdynia!

12 maja 2019 r. na naszym klubowym boisku na Witominie, przy ul. Nauczycielskiej 9 przeprowadziliśmy Dzień Małego Arkowca, który był działaniem, dzięki któremu powstanie szkielet dwu nowych drużyn klubowych SI "ARKA" Gdynia, roczników 2012 oraz 2013, które mają skupiać uzdolnionych sportowo małych piłkarzy z całej Gdyni i okolic.

Klub SI "ARKA" Gdynia jako jeden z pierwszych w Polsce przystąpił do Programu Certyfikacji Akademii i Szkółek Piłkarskich w Polsce, zrzeszonych w Polskim Związku Piłki Nożnej. Na mocy wymogów certyfikacyjnych powzięliśmy zobowiązanie utworzenia grup dla roczników 2012 i 2013. Już jesienią 2019 roku otrzymamy właściwy certyfikat PZPN by jak najlepiej szkolić dzieci i młodzież, zgodnie z programem "Narodowy Model Gry PZPN".

W niedzielnej imprezie wzięło udział ponad 60 dzieci, które na co dzień reprezentują Szkółki Piłkarskie AG zlokalizowane w różnych częściach Gdyni, biorą udział w zajęciach innych szkółek a także... którzy grają w piłkę tylko na podwórkach. Rodzice poznali strukturę szkolenia oraz zasady procesu sportowej i społecznej edukacji w Klubie.

Czytaj więcej...

PLJB Arka-Chojniczanka  3:2 (1:1) - Kozłowski, Zaryczański, Hebel

CLJ Fase Szczecin-Arka  4:3 (3:0) - Galiński x2, Luchowski

PLJC1 Cartusia Kartuzy-Arka  5:3 (0:1) - Gasiński x2, Zębrzuski

PLJC2 Lotos Gdańsk-Arka  2:0 (1:0)

KJC2 gr I Arka II-Dąbrowa 7:2 (3:1) - Gohlike x3, Olejczyk x2, Ryband, Laszczyk

PLJD1 Arka-Chojniczanka  6:0 (1:0) - Zakrzewski x3, Belka, Czechowicz, Radomski

KJD2 gr I Zatoka Puck-Arka  0:4 (0:1) - Dajnowiec, Labudda, Łukasiewicz x2

KJD2 gr II Arka II-LZS II Bojano  2:0 - Zakrzewski, Szydłowski

KJD2 gr III Sokół Ełganowo-Arka III  0:4

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1008063
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012