Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzi Prezes Stowarzyszenia Inicjatywa ARKA - p. Krzysztof Rybicki. Tego samego dnia także świętuje - Wiceprezes Stowarzyszenia Inicjatywa ARKA - p. Michał Globisz. Obu Panom życzymy jak najwięcej wytrwałości w pracy na rzecz gdyńskiej Arki, satysfakcji z wykonywanej pracy, uśmiechu, przyjaciół oraz naturalnie jak najwięcej zdrowia, by zarówno zawodowe zamierzenia, jak i prywatne oraz rodzinne marzenia móc bez przeszkód spełniać.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PANOWIE!!!

Czytaj więcej...

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wszystkich naszych drużyn, które wykonali właściciele Studium Fotografii FRAMES  z Gdyni - Państwo Marzenia i Maurycy Śmierzchalscy. Wyniki pracy słynnych gdyńskich artystów-fotografików dostępne są na naszym klubowym fanpage'u facebook.

Czytaj więcej...

5bf52a8ac8e96 p

Reprezentacja Polski U-15 (rocznik 2004) wygrała 4:2 (2:2) w rozegranym w Policach drugim z zaplanowanych meczów towarzyskich z Irlandią a boisku mogliśmy oglądać podopiecznych trenerów Ireneusza Michalika i Arkadiusza Zagórskiego. Całe, udane spotkanie, rozegrał w bramce Maciej Styn, z kolei Krzysztof Babś pojawił się na placu gry w drugiej połowie i swoją obecność uświetnił zdobyciem trzeciego gola dla biało- czerwonych. Miał również udział przy czwartym trafieniu, kiedy po faulu na nim został podyktowany rzut karny zamieniony na gola.


Polska  Irlandia 3 : 2 (2 : 2)

22 listopada 2018, 11:00 - Police (stadion OSiR) 

Bramki: Marcin Bartoń 7, 16, Krzysztof Babś 47, Tomasz Pieńko 57 (k) - Michael Leddy 9, 31

Czytaj więcej...

ARKA SI

CLJ Arka-Fase Szczecin  5:1 (Bojarczuk, Bartkowiak, Gontarz, Kucharzewski x2)

PLJC2 Arka-Rodło Kwidzyn  10:0 (Abbott x2, Jaroń x2, Rusnak x2, Bohdanowicz, Jurkiewicz, Maczkowski, Żmuda)

PLJD1 Arka-Beniaminek St.GD.  2:2 (Małkowski, Zakrzewski)

KJD2 Gr II Arka II-Bałtyk Gdynia  8:0 (Kłosowski x2, Czechowicz x2, Belka x2, Radomski, samobójcza)

Czytaj więcej...

Zachęcamy do głosowania na zaprzyjaźnione XIV Liceum w Gdyni, które brało udział w kibicowaniu podczas biegu PKO Grand Prix Gdynia - Bieg Niepodległości.

Jeśli ktoś z Państwa brał udział w biegu to teraz można się zrewanżować kibicom oraz trenerom Rafałowi Oleksiakowi i Tomaszowi Kożuchowskiemu, którzy również brali czynny udział!

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 905085
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012