Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Trwa biegowa rewolucja na Pomorzu! PKO Grand Prix Gdyni wkracza w decydującą fazę - Nocny Bieg Świętojański już 9 czerwca!
Czeka na Was nowa trasa z podbiegiem, którego dotąd nie było, oryginalny medal i mnóstwo emocji! Biegaj, baw się i wygraj Opla Adam lub wyjazd na TCS New York City Marathon!

Rejestracja tylko do 29 maja na www.gpx.gdyniasport.pl.

Czytaj więcej...

Aż 800 osób, w tym 720 dzieci w wieku 7 - 13 lat uczestniczyło w kolejnej odsłonie programu Fundacji Ekstraklasy i Ministerstwa Sportu i Turystyki, pod nazwą "Akademie Klasy Ekstra". Projekt, który ma na celu zaszczepienie miłości do klubu, któremu chce się kibicować przez lata oraz po prostu podjęcie zajęć piłkarskich, zgromadził kolejną rekordową w Gdyni liczbę uczestników. Ponad 700 dzieci bawiło się, aktywizowało na stoiskach sprawnościowych, trenażerach piłkarskich i rozgrywało turniejowe mecze. Zabawa była przednia dzięki wspaniałej oprawie organizatorskiej, przygotowanej przez Ekstraklasę oraz Arkę Gdynia SSA i Arkę Gdynia SI oraz panie pedagog ze Stowarzyszenia Challenge Dance.

Czytaj więcej...

Wystartował konkurs „Różne oblicza piłki”, w których wygrać można bilety na piłkarskie Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21. Sprawdźcie, jakie to proste!

Przygotuj film dotyczący jednej wybranej drużyny rozgrywającej mecze w Gdyni (Hiszpania lub Portugalia lub Macedonia) i umieść na stronie Gdyńskiego Centrum Sportu.

Zachęć znajomych do głosowania i wygrywaj!

Czytaj więcej...

26 czerwca, czyli w pierwszy dzień wakacji 2017 ruszymy z trzecią już edycją półkolonii piłkarskich. Kto uczestniczył w dwóch poprzednich zapewne nie może się doczekać a nowych uczestników serdecznie zapraszamy. Planujemy pięć tygodniowych turnusów. Oferta jest skierowana do wszystkich dzieci, które lubią aktywnie wypoczywać i spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. ale nie tylko. Naszą „bazą” będą obiekty Gdyńskiego Centrum Sportu, na którym, pod  czujnym okiem wykwalifikowanej kadry, odbywać się będą wszelkiego rodzaju zajęcia ruchowe. Obecnie jesteśmy w końcowej fazie dopracowywania szczegółów i atrakcji ale już dzisiaj możemy zapewnić iż będzie się działo. Planujemy min wypady do kina Helios, Jump City, Kręgielni U7, Parku Linowego czy zwiedzanie stadionu i szatni piłkarzy Arki przygotowujących się do sezonu. Każdego dnia zapewniamy drugie śniadanie, napoje oraz obiad w restauracji Olimpijska. Dla wszystkich uczestników pamiątka w postaci koszulki.

Czytaj więcej...

W obecności 43 760 widzów, w dniu 02 maja 2017 roku ARKA GDYNIA na Stadionie Narodowym w Warszawie pokonała drużynę LECH'a Poznań i sięgnęła po drugie najcenniejsze trofeum w kraju - PUCHAR POLSKI! To drugi tryumf w tych rozgrywkach, na który społeczność klubu oraz miasta Gdyni i Kaszub czekała od 1979 roku. Dzięki temu ogromnemu sukcesowi Arka Gdynia zagra w rozgrywkach Ligi Europy UEFA 2017/2018 co najmniej od II rundy eliminacyjnej! W kadrze zwycięskiej drużyny Arki nie zabrakło zawodników, którzy są wychowankami naszych trenerów i naszego Klubu oraz którzy pierwsze poważne piłkarskie kroki stawiali właśnie w Stowarzyszeniu Inicjatywa ARKA - są to MICHAŁ MARCJANIK, DARIUSZ FORMELLA, MICHAŁ NALEPA oraz wypożyczony od wiosny br. do Stomilu Olsztyn ale obecny na finale w Warszawie PAWEŁ WOJOWSKI a także DAMIAN MOSIEJKO i MATEUSZ WĘSIERSKI.

Gratulacje dla całej złotej ekipy ARKI, a ponadto dla Krzysztofa Sobieraja - trenera asystenta w roczniku 2005 SI "ARKA" - w dniu finału kapitana zwycięskiej drużyny Żółto niebieskich oraz Antoniego Łukasiewicza - koordynatora Szkółek AG, który także na boisku Narodowego zostawił mnóstwo serca!

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 628498
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012