Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Startujemy!
I wykładamy karty na stół.
Odwiedziliśmy miejsce które za każdą pomocą są nieopisanie wdzięczni. A ich potrzeby nie są wielkie... mleko... żywność. Podstawowe elementy potrzebne do życia.
W tym roku Żółto-Niebieski Mikołaj obiera sobie za cel Hospicjum Bursztynową przystań!
Lista potrzebnych rzeczy jest długa, ale wiemy jak wielką radość da... ZBIÓRKA MLEKA, oraz żywności w słoiczkach która często jest jedyną opcją przyjmowania pokarmu przez zamieszkujących placówkę.

Akcja w zakulisowych przygotowaniach przyniosła zaskakujące efekty. Rzucone hasło „zbiórka mleka” spowodowała że momentalnie gotowi do wsparcia są wszyscy spod Żółto-Niebieskiej flagi. Już dziś gotowi nas wspierać są Piłkarze Arki, Rugbyści Arki Gdynia, miasto Gdynia, Kibice!

Zatem jesteście ciekawi co tworzymy? Tworzymy potęgę! I wykorzystując moc pomagania. Zbieramy mleko! Hospicjum bardzo potrzebuje mleka w kartonie minimum 3,2%! Przed nami dwa mecze Arki, a skoro potęga to nasza domena, na najbliższy mecz głosimy hasło „przyjdź na Arkę zabierz mleko”.
Nie jest to wielki koszt, ani też wielka niewygoda, dlatego nie szukamy wymówek a motywacji! Między sobą, nakręcamy się, bliskich, znajomych! Jeśli na stadion przyjdzie 5000 osób i każdy przyniósł by ze sobą litr mleka, uzupełnilibyśmy zapasy na cały rok! Tak na cały rok w jeden mecz! 4500 litrów zużywa hospicjum w skali roku. Odpowiedzmy sobie sami – co to jest dla nas? W JEDNOŚCI SIŁA! Jeden rok w ciągu jednego dnia, to jest do zrobienia. To musi się udać!

Czytaj więcej...

Pół wieku temu na świat przyszedł nasz nieoceniony kiero (obecnie w  roczniku 2006) a zarazem członek Zarządu SI Arka Gdynia. Z okazji okrągłych urodzin wszyscy podopieczni jak i członkowie Stowarzyszenia Inicjatywa Arka wraz z trenerami życzą dużo zdrowia oraz wytrwałości w pracy z młodzieżą, sukcesów zawodowych, spełnienia marzeń i wiele uśmiechu na co dzień przez następne 50 lat.

                       Znalezione obrazy dla zapytania genk                 Znalezione obrazy dla zapytania bayer leverkusen               Znalezione obrazy dla zapytania psv

   

W dniach 4-8 listopada drużyna rocznika 2007 pod wodzą trenera Macieja Dragosza przebywała w Holandii na atrakcyjnym zgrupowaniu, podczas którego zagrała z trzema silnymi europejskimi akademiami. 

WYNIKI MECZÓW PONIŻEJ:

Czytaj więcej...

Nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 26 w Gdyni a jednocześnie trener zespołu trampkarzy U 15, na co dzień pracujący w naszym Klubie mgr MAREK LESZCZYŃSKI, został wyróżniony Nagrodą Prezydenta Gdyni. Podczas uroczystej gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej trener Leszczyński odebrał nie tylko wiele gratulacji ale przede wszystkim okolicznościowy dyplom, za codziennie wkładany trud w proces wychowania młodego pokolenia.

Czytaj więcej...

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej – święto nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Obchodzony jest w rocznicę powstania w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej – pierwszego w Europie ministerstwa oświaty – która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w Polsce.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1027315
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012