Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Ruszamy z zapisami na kolejną edycję Wakacji z ARKĄ. Cieszące się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem zajęcia startują od 24 czerwca i poprzez VI turnusów trwać będą do 2 sierpnia (od poniedziałku do piątku). Tutaj można pobrać kartę kwalifikacyjną, którą wypełnioną należy dostarczyć przed rozpoczęciem danego turnusu (może być skan przesłany na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ). W tym miejscu dostępny jest regulamin WAKACJI z ARKĄ. Wpłaty za półkolonie prosimy kierować na konto klubowe BANK P.K.O. BP /O Gdynia 62 1440 1026 0000 0000 0402 2661 w tytule zaś podać imię, nazwisko uczestnika i za który turnus.

PLJB Bytovia Bytów - Arka 0:3 (0:2) - Zaryczański, Hebel, Skóra

CLJ Lech Poznań-Arka 1:0 (0:0)

PLJC1 Arka-Jaguar Gdańsk  0:1 (0:0)

PLJC2 Arka-Żuławy Nowy Dwór 17:0 (10:0)

KJC2 Cisowa Gdynia-Arka  0:7 (0:2)

KJD2 GR 1 Arka I-Korona Żelistrzewo  3:0 (2:0) - Gryglicki, Janiszewski, Markowski

KJD2 GR 2 Cisowa Gdynia-Arka II  2:5 - Szymerowski x2, Kreft, Belka, Czapski

KJD2 GR 3 Arka III-Lechia Gdańsk  1:0 Skoczek

 

Czytaj więcej...

Aż 500 dzieci z kilku gdyńskich szkół i przedszkoli zgromadziło się we środę 15 maja 2019 r. na klubowym obiekcie SI "ARKA" na gdyńskim Witominie, by celebrować już czwarty rok projektu Ministerstwa Sportu i Fundacji Ekstraklasy "AKADEMIE KLASY EKSTRA". Imprezę zaszczycili oraz dokonali otwarcia m.in. Wiceprezydent Gdyni Bartosz Bartoszewicz, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Gdyni Stanisław Borski, były Prezes PZPN Michał Listkiewicz, przedstawiciele klubu ARKA GDYNIA Dariusz Schwarz, Antoni Łukasiewicz oraz Dyrektor SI ARKA - Tomasz Bobryk a także Wiceprezes Fundacji Ekstraklasy Tomasz Zabielski.

Moc atrakcji przygotowanych przez organizatorów sprawiła, że dzieci miały w czym wybierać. Na przedszkolaków czekały m.in. tory przeszkód, bramki celnościowe, dmuchane piłkarzyki XL, stoisko plastyczne, zaś starsze dzieci rywalizowały w turniejach U 11 oraz U9 popularnie znane jako FUNINO. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom i zeszyt FIFA WORLD CUP U 20 POLAND 2019. Najistotniejsze jest to, iż bez względu na pogodę czy ... jej brak, atrakcyjną imprezę chętnie odwiedzają gdyńskie placówki edukacyjne!

To była znakomita promocja Arki Gdynia, piłki nożnej oraz aktywności ruchowej w ogóle!

Czytaj więcej...

UWAGA rodzice i kandydaci na piłkarzy w Klubie Arka Gdynia!

12 maja 2019 r. na naszym klubowym boisku na Witominie, przy ul. Nauczycielskiej 9 przeprowadziliśmy Dzień Małego Arkowca, który był działaniem, dzięki któremu powstanie szkielet dwu nowych drużyn klubowych SI "ARKA" Gdynia, roczników 2012 oraz 2013, które mają skupiać uzdolnionych sportowo małych piłkarzy z całej Gdyni i okolic.

Klub SI "ARKA" Gdynia jako jeden z pierwszych w Polsce przystąpił do Programu Certyfikacji Akademii i Szkółek Piłkarskich w Polsce, zrzeszonych w Polskim Związku Piłki Nożnej. Na mocy wymogów certyfikacyjnych powzięliśmy zobowiązanie utworzenia grup dla roczników 2012 i 2013. Już jesienią 2019 roku otrzymamy właściwy certyfikat PZPN by jak najlepiej szkolić dzieci i młodzież, zgodnie z programem "Narodowy Model Gry PZPN".

W niedzielnej imprezie wzięło udział ponad 60 dzieci, które na co dzień reprezentują Szkółki Piłkarskie AG zlokalizowane w różnych częściach Gdyni, biorą udział w zajęciach innych szkółek a także... którzy grają w piłkę tylko na podwórkach. Rodzice poznali strukturę szkolenia oraz zasady procesu sportowej i społecznej edukacji w Klubie.

Czytaj więcej...

PLJB Arka-Chojniczanka  3:2 (1:1) - Kozłowski, Zaryczański, Hebel

CLJ Fase Szczecin-Arka  4:3 (3:0) - Galiński x2, Luchowski

PLJC1 Cartusia Kartuzy-Arka  5:3 (0:1) - Gasiński x2, Zębrzuski

PLJC2 Lotos Gdańsk-Arka  2:0 (1:0)

KJC2 gr I Arka II-Dąbrowa 7:2 (3:1) - Gohlike x3, Olejczyk x2, Ryband, Laszczyk

PLJD1 Arka-Chojniczanka  6:0 (1:0) - Zakrzewski x3, Belka, Czechowicz, Radomski

KJD2 gr I Zatoka Puck-Arka  0:4 (0:1) - Dajnowiec, Labudda, Łukasiewicz x2

KJD2 gr II Arka II-LZS II Bojano  2:0 - Zakrzewski, Szydłowski

KJD2 gr III Sokół Ełganowo-Arka III  0:4

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 961726
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012