Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Tak jak w latach minionych, tak i w tym roku zapraszamy wszystkich chętnych (zarówno chłopców jak i dziewczynki) do udziału w półkoloniach. Mamy nadzieję, że tak jak rok temu uda nam się przy zachowaniu wszelkich obostrzeń sprawić radość wszystkim uczestnikom. Członkowie SI Arka Gdynia zapłacą o 50 zł mniej niż pozostali zainteresowani udziałem w półkoloniach. Turnusy od poniedziałku do piątku z wyjątkiem II 06.07-10.07.2021 tj.wtorek - sobota (ze względu na letnią edycję turnieju Arka Gdynia Summer Cup 2021). Oczywiście czekamy na poluzowanie obostrzeń, ale już teraz rezerwujemy wszelkie atrakcje dla naszych uczestników. Zgłoszenia w formie elektronicznej na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pod tel.669-749-088. Tutaj do pobrania karta kwalifikacyjna i oświadczenie Covid-19. Skany wypełnionych kart kwalifikacyjnych prosimy przesyłać na podanego e-maila, a oświadczenia Covid-19 dostarczać z aktualną datą pierwszego dnia wybranego turnusu.

Czytaj więcej...

Raz jeszcze dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom niedzielnego naboru i zapraszamy na dwa kolejne treningi (na które możecie zabrać kolegów rówieśników chcących spróbować swoich sił w Arce), które odbędą się:

11 czerwca w piątek o godz.17:00 Wiczlino ul.Wiczlińska 50 (nowa szkoła)

18 czerwca w piątek o godz.17:00 Witomino ul.Uczniowska 1 (orlik SP nr 35)

w razie pytań trener Tomasz Janiak pod nr 669-749-088 do Państwa dyspozycji.

Nasze 7-latki z drużyny rocznika 2014, dzięki świeżym sponsorom z Virtus Logistics, od nowego sezonu wskakują w nowiutkie, oczywiście żółto niebieskie koszulki. Firma logistyczna VIRTUS LIGISTICS zajmuje się organizacją przewozu ładunków wszelkiego typu w relacjach krajowych i międzynarodowych. Ich slogan to ''Professional in every way'' co idealnie opisuje firmę. Jako lokalni patrioci chętnie wspierają wszelkiego rodzaju sporty oraz ludzi z pasją.

Czytaj więcej...

SI ARKA otwiera pierwszy w historii Klubu NABÓR DZIEWCZĄT do piłkarskiej drużyny. Zapraszamy WSZYSTKIE dziewczyny, które urodziły się w latach 2009 i 2010. 

DZIEŃ OTWARTY odbędzie się w niedzielę 30 maja 2021 r. o godz. 15.00 na boisku WITOMINO, ul. Nauczycielska 9.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Kontakt do trenera:

mgr MACIEJ DĄBROWSKI :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   TEL.  517 739 868

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1154037
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012