Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Już w niedzielę 21 października 2018 r. zostaną przeprowadzone wybory samorządowe, w których do Rady Miasta Gdyni z listy Komitetu Wyborczego Samorządność Wojciecha Szczurka kandyduje Dyrektor Stowarzyszenia Inicjatywa ARKA - Tomasz Bobryk. Gorąco zachęcamy do oddania swojego głosu na naszego dyrektora te osoby, które mieszkają w dzielnicach: CHYLONIA, CISOWA, PUSTKI CISOWSKIE - DEMPTOWO. Poniżej sylwetka p. Tomasza Bobryka, dokonania oraz najistotniejsze i konkretne plany do wykonania w nadchodzącej kadencji!

Czytaj więcej...

ARKA GDYNIA SI

PLJB1 Arka-Bytovia Bytów 20.10 sobota godz.20.00 NSR GCS

CLJ Warta Poznań-Arka 23.10 wtorek godz.15.00 Poznań ul.Droga Debińska

PLJC1 Arka-Beniaminek St. 20.10 sobota godz.15.30 Witomino

PLJC2 Arka-Olimpijczyk Kwakowo 21.10 niedziela godz.13.30 Witomino

KJC2 Orkan Rumia-Arka II 20.10 sobota godz.11.00 Rumia Bukowa

PLJD1 Cartusia Kartuzy-Arka 20.10 sobota godz.14.00 Kartuzy ul.3 maja 34

KJD2 gr I Arka-UKS Jedynka Reda 20.10 sobota godz.18.00 Witomino

KJD2 gr II Pomorzanin Gdynia-Arka II 21.10 niedziela godz.9.00 GCS Olimpijska

KJD2 gr III Arka III GAP Sparta 21.10 niedziela godz.10.30 Witomino

 

TURNIEJE

E1 gr V 21.10 niedziela godz.16.00 Witomino

F2 gr IV 21.10 niedziela godz.8.30 NSR GCS

 

Czytaj więcej...

14 dzień października to święto wszystkich nauczycieli i pracowników edukacji. To także dzień, w którym trenerzy, edukatorzy, wychowawcy i opiekunowie naszych młodych piłkarzy także czekają na wdzięczność od swoich podopiecznych. Proces szkolenia w klubie Arka Gdynia to nieprzerwany cykl edukacji, w zakresie nie tylko piłki nożnej ale także dietetyki, rozwoju mentalnego zawodników, ich dynamicznego wzrostu kompetencji intelektualnych i społecznych.

Czytaj więcej...

ARKA SI

PLJB Chojniczanka Chojnice-Arka  3:3 (Hebel x2, Soboczyński)

CLJ Arka-Wda Świecie  6:0 (Babś x3, Luchowski x3)

PLJC1 Jaguar Gdańsk-Arka  1:4 (Kościów, Zębrzuski, Luchowski x2)

PLJC2 Żuławy N.Dwór-Arka  0:14 (Maczkowski x4, Żmuda x3, Rusnak x3, Bohdanowicz x2, Jaroń, Jurkiewicz)

KJC2 Arka II-Cisowa  6:0 (Orzechowski, Olejczyk, Migowski, Ryband, Barbugli, samobójcza)

PLJD1 Arka-Gedania  5:0 (Zakrzewski, Radomski, Gnabasik, samobójcza x2)

KJD2 GR I Korona Żelistrzewo-Arka I  0:0

KJD2 GR II Arka II-Cisowa  5:0 (Strugała, Superson, Goike, Twarowski, Supiński)

KJD2 GR III Lechia Gdańsk-Arka III  0:1 (Król)

 

TURNIEJE

 F1 GR 5 13.10 sobota wyniki tutaj

 

Czytaj więcej...

W niedzielę 30 września 2018 roku na terenie Obiektu Piłkarskiego SI "ARKA" Gdynia, przy ul. Nauczycielskiej 9 odbył się turniej piłki nożnej Piłkarska Liga Dzieci na Witominie Radiostacji oraz X Jubileuszowy Piknik Pokoleń Wesoła Piłka 2018. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Inicjatywa Arka Gdynia, któremu przewodził Dyrektor TOMASZ BOBRYK oraz Stowarzyszenie Nowoczesny Senior Gdynia, dowodzone przez Prezes - Panią HELENĘ OLECH SZPAKIEWICZ. Udział w imprezie był całkowicie bezpłatny a na uczestników czekało wiele atrakcji.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 880609
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012