Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Przedstawiamy kilka informacji organizacyjnych. W poniedziałek 25 czerwca spotykamy się na Narodowym Stadionie Rugby przy ulicy Kazimierza Górskiego 10 pomiędzy godziną 07:30 a 8:00 (jeśli w późniejszych godzinach proszę skontaktować się z opiekunem 501-966-200 i przyprowadzić dziecko w odpowiednie miejsce) ze względu na kończący się w tym dniu turniej AG SUMMER CUP 2018 mogą być rano problemy z parkowaniem. Oprócz dobrego humoru i uśmiechu, który gwarantują również opiekunowie zaopatrujemy dzieci w następujący sprzęt. Obuwie sportowe do zabawy i treningu piłkarskiego na boisku o nawierzchni sztucznej oraz zmiennego w którym to wyruszać będziemy na nasze wszelakie atrakcje na mieście. Koszulka oraz spodenki sportowe,  spodnie i bluza dresowa, w razie możliwych opadów kurtka nieprzemakalna (ortalion), klapki, krem UV, czapka z daszkiem, ręcznik, legitymacja szkolna. Wszystko pakujemy do plecaka.

Bardzo prosimy, aby nie zaopatrywać dzieci w sprzęt elektroniczny typu telefon komórkowy, tablet, przenośna konsola do gry itp. Organizatorzy zapewniają mnóstwo atrakcji i posiadanie w/w sprzętu jest zupełnie zbędne. Pamiętajmy, aby dzieci zjadły pierwsze śniadanie dzięki któremu będą miały niezbędną energię do ćwiczeń i zabawy.

Dosłownie w światowym towarzystwie w dniach 22 - 25 czerwca 2018 r. zostanie przeprowadzony Autorski Projekt Sportowo Edukacyjny pod nazwą XIX ARKA GDYNIA SUMMER CUP 2018. Patronat nad imprezą sprawuje Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek. AGSC 2018 to kolejne rekordowe przedsięwzięcie. W obecnej edycji wystąpi aż 68 drużyn, w których zagra łącznie ponad ośmiuset 9-cio a także 11-letnich piłkarzy, reprezentujących sześć krajów, tj. Chiny, Japonię, Łotwę, Rosję, Wielką Brytanię oraz Polskę. Sam turniej to 398 meczów na 11 boiskach Gdyńskiego Centrum Sportu oraz SI "ARKA" na gdyńskim Witominie. Wspomagać organizatorów będzie także rekordowa liczba ponad 50 wolontariuszy, w tym rodziców młodych piłkarzy Arki Gdynia. W światowym towarzystwie obracać się będą również trenerzy, którzy zapiszą się na III edycję organizowanej przez nasze Stowarzyszenie konferencji metodycznej, pn. ARKA GDYNIA COACHES CONGRESS. W sobotę 23 czerwca 2018 w audytorium Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni, w Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości a także na Stadionie Miejskim głównymi prelegentami będą autorytety brytyjskiej myśli szkoleniowej, tzn. Colin Reid - trener edukator Brytyjskiej Federacji Piłkarskiej oraz Chris Mc Ginn - wykładowca klinik trenerskich FC "REAL" Madryt. Przewodnim tematem tegorocznego kongresu będzie "Kształtowanie decyzyjności - innowacyjne metody treningowe w grupach młodzieżowych i juniorskich".

Czytaj więcej...

Kto uczestniczył w trzech poprzednich edycjach zapewne nie może się doczekać a nowych uczestników serdecznie zapraszamy. Planujemy sześć tygodniowych turnusów. Oferta jest skierowana do wszystkich dzieci, które lubią aktywnie wypoczywać i spędzać wolny czas na świeżym powietrzu. ale nie tylko. Naszą „bazą” będą obiekty Gdyńskiego Centrum Sportu, na którym, pod  czujnym okiem wykwalifikowanej kadry, odbywać się będą wszelkiego rodzaju zajęcia ruchowe. Obecnie jesteśmy w końcowej fazie dopracowywania szczegółów i atrakcji ale już dzisiaj możemy zapewnić iż będzie się działo. Planujemy min. rejs po zatoce statkiem "PIRAT", wypady do kina Helios, kręgielni U7, parku linowego czy zwiedzanie stadionu i szatni piłkarzy Arki przygotowujących się do sezonu. Każdego dnia zapewniamy przekąskę, napoje oraz dwudaniowy obiad w restauracji Olimpijska 5 (tam gdzie stołują się zawodnicy pierwszego zespołu). Dla wszystkich uczestników pamiątka w postaci koszulki.

Czytaj więcej...

plakat dd

Serdecznie zapraszamy na Skwer Kościuszki (molo południowe na przeciwko Akwarium). Start imprezy o godzinie 11:00.Wśród atrakcji dla dzieciaków nie zabraknie dmuchanych placów zabaw, zamków o tematyce piłki nożnej, wata cukrowa, popcorn, strefa gastronomiczna i wiele innych atrakcji.

Każdy mały kibic będzie miał okazję pomóc w stworzeniu transparentu który zostanie zaprezentowany na meczu w Gdyni.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W STOWARZYSZENIU INICJATYWA ARKA W GDYNI

Informuje się że:   

 

administratorem Pani/Pana danych osobowych jak i danych małoletnich podopiecznych jest Stowarzyszenie Inicjatywa ARKA z siedzibą w Gdyni przy ul. Olimpijskiej 5, zwany dalej Administratorem. Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jak i danych małoletnich podopiecznych                                 

Kontakt do Administratora: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.                       

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 827410
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012